Bizi Takip Edin:

Aktiviteler

Rafting

Rafting

Rafting
Fırtına deresinin, berrak ve köpüklü sularında bu macerayı yaşamayı kim istemez ki.. Adrenalin dolu dakikalar sizleri bekliyor..
Vaktim çok kısıtlı ama, “Buraya gelmişken raftingi denemek istiyorum.” Diyorsanız, tam size göre. Bu aktivitemizden mahrum olmayın diyoruz, vaktiniz az olsa bile..
Ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte yediden yetmişe, herkesin yapabileceği parkur seçeneğidir. Size sadece ‘heeey’ dediğimizde ‘hooop’ demek düşer. Bu eğlenceli parkurumuzda raftinginizi yaparken iddia ediyoruz zamanı unutacaksınız.

Yayla Turları

Yayla Turları

Organik köyde kaldığınız süre zarfında günübirlik tur düzenleyen firmamızla iletişime geçip civardaki yaylaları günübirlik gezme imkanı sağlıyoruz. En pratik ve güvenilir yollarından birisi tur paketlerini tercih etmektir. ORGANİCA TOUR sizlere birden fazla lokasyonlar, güvenilir şoförler ve rehber eşliğinde bu hizmeti sağlamaktadır.
En popüler yayla turları ; Pokut yaylası turu ,Sal yaylası turu, Huser yaylası turu, Avusor yaylası turu, Ayder yaylası turu,Gito yaylası turu, Badara yaylası turu,Elevit yaylası turu,Koçdüzü yaylası turu...

Karadeniz Yayla turları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...